Жылыту кабелі СНТ-18-418Вт (23,2 м)

21 500 ₸
- Бар
- Коды:СНТ-18-418
+7 (727) 327-29-99
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылыту секциясы негізінде двухильного кабельдің қуаты 18 Вт метрге қолданылады жүйелерінде еденді жылыту үшін арналған жылыту тұрғын, сондай-ақ тұрмыстық және әр түрлі өндірістік үй-жайлар.
Екі ядролы жұқа қыздыру секциялары СНТ-18 Вт/м (Чувашжылу кабелі) Ресей еденді жылытуға арналған Чебоксары қаласы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Чувашкабель |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылыту кабелінің түрі | Резистивті |
| Максималды қуат | 18 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Минималды иілу радиусы | 5 мм |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Кабель ұзындығы | 6 м |
| Кабель диаметрі | 4 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | 5 град. |
- Бағасы: 21 500 ₸





