M63 V2 BLACK WIFI термостаты

39 000 ₸
- Бар
- Коды:M63 V2 BLACK WIFI
+7 (727) 327-29-99
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденді жылытуды және конвекторларды басқаруға арналған 3520 Вт-қа дейінгі M63 V2 BLACK WIFI термостаты.
Электрлік еденді жылытуға арналған смарт термостат: жайлылыққа жаңа көзқарас
Смартфондағы APP көмегімен үйді жылытуды кез келген жерден реттеңіз: Valley tech, Smart Life
WIfi термостатыңызды смарт үй көмекшісі арқылы басқарыңыз:
Amazon Alexa, Google Assistant, Яндекс Алиса
Мақсаты: Газ қазандығы үшін, Еденді жылыту үшін, Электр қазандығы үшін, Әмбебап Ерекшеліктері: Смартфонға қосылу, Бағдарламалану мүмкіндігі, Қашықтан басқару пульті, ТаймерБөлмедегі температураны бақылау үшін қолданылады.
| Кернеу | 220-230 жылы |
| Максималды қуат | 3520 Вт (16 А) |
| Тұтынылатын қуат | 2 Вт |
| Температураны сақтайды | 5-40 °С |
| Қорғау деңгейі | IP20 |
| Датчик (еден) |
NTC Әмбебаптылық - кабельдік және үлдірлі электрлі еденге де жарамды. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Максималды реттеу температурасы | 40 град. |
| Термореттегіштің түрі | Механикалық |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Schneider |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 39 000 ₸







