Ensto жылыту кабелі

Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
ЖЫЛЫ ЕДЕНДЕР Финляндиядан. Еденді электрмен жылыту арқылы қауіпсіз жайлылық – Ensto.
Негізгі жылыту ретінде, сондай-ақ бұрыннан бар жылытуға (радиаторларға) жағымды қосымша ретінде пайдалануға болады. Максималды жайлылыққа қол жеткізу үшін еденнің температурасы келесідей болуы керек: керамикалық плитка және бетон беті, линолеум 28-30С0. Бетон толығымен қатайғанша (30 күн) жылыту кабелін қосуға болмайды. Қоректендіруші электр желісіндегі кернеу 230 V (+/– 5%) болуы тиіс. Цемент-құм төсемі кабельден 3 сантиметр биіктікте болуы керек. Сондай-ақ, жылыту кабелінің астына жылу оқшаулауын қамтамасыз ету қажет (көбік, керамзит, фольга және т.б.).
|
TASSU- 240 |
240 |
11 |
1--1,5 |
22100 |
|
TASSU- 300 |
300 |
15 |
1,5-2 |
24700 |
|
TASSU- 440 |
440 |
20 |
2—3 |
28600 |
|
TASSU- 600 |
600 |
29 |
3--4 |
36400 |
|
TASSU-900 |
900 |
40 |
4—6 |
50700 |
|
TASSU- 1200 |
1200 |
54 |
6--8 |
65000 |
|
TASSU- 1600 |
1600 |
72 |
8—10,5 |
84500 |
|
TASSU- 1800 |
1800 |
86 |
10--12 |
97500 |
|
TASSU- 2200 |
2200 |
106 |
12--15 |
117000 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ensto |
| Қуат | 30 Вт/м |
| Минималды иілу радиусы | 5 мм |
| Орнатудың минималды температурасы | 10 град. |
| Жүйені қолдану саласы | Шатыр мен суағарды жылыту |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жылыту жүйесін басқару | Автоматты режим |
| метр бойының салмағы | 0.2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 180 ай |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


