TASH жылыту кабелі

2 200 ₸/метр бойы
Көтерме бағаны көрсету- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
+7 (727) 327-29-99
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шатырларға, суағарларға, құбырларға арналған кәсіби TASH бір ядролы жылыту кабелі (Финляндия) 1 м.п.- 600 теңге. Бұл бірегей кабель оқшаулау ол
Шатырларға, суағарларға, құбырларға арналған кәсіби TASH бір ядролы жылыту кабелі (Финляндия) 1 м.п.- 600 теңге. Бұл оқшаулауы +160 С0–тан -40С0-қа дейінгі температура ауытқуларына, ультракүлгін сәулелердің әсеріне, химиялық орталарға төтеп бере алатын бірегей кабель.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 10 град. |
| Қуат | 30 Вт/м |
| Өндіруші | Ensto |
| Минималды иілу радиусы | 30 мм |
| Орнатудың минималды температурасы | -10 град. |
| Жүйені қолдану саласы | Шатыр мен суағарды жылыту |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Максималды жұмыс температурасы | 150 град. |
| Өндіруші ел | Финляндия |
| Кепілдік мерзімі | 180 ай |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылыту жүйесін басқару | Жартылай автоматты режим |
- Бағасы: 2 200 ₸/метр бойы






