Өздігінен реттелетін жылыту кабелі 17КСТМ2-Т

1 700 ₸/м
- Қолжетімді емес
+7 (727) 327-29-99
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
17КСТМ2-Т - жетекші ресейлік "ССТ" өндірушісінің (Арнайы жүйелер мен технологиялар) эконом-класты өздігінен реттелетін жылыту кабелі.
Өндіруші 17КСТМ2-Т жылыту кабелінің құнын айтарлықтай төмендете алды:
- қимасы шағын мыс талсымдарды пайдалану - 0,5 мм;
- ішкі оқшаулаудың бір қабатын пайдалану;
- тығыздығы төмендетілген экранды пайдалану;
- және ең төменгі сауда үстемесі.
Материалдардың сапасы, өндіріс технологиясы және сапаны бақылау ұқсас тұрмыстық/коммерциялық дәрежедегі жылыту кабельдерінің желілерімен бір деңгейде сақталды.
17КСТМ2-Т негізгі сипаттамалары:
- Қума қуаты 10 °С температурада (құбырда): 17 Вт/м;
- Қорек кернеуі ~ 220-240В / 50Гц;
- Оқшаулағыштың электрлік кедергісі 103 мОм•м кем емес
- Экранның электрлік кедергісі 13 Ом/км артық емес
- Ішкі оқшаулау: Т - термопластикалық эластомер.
- Сыртқы оқшаулау: Т - термопластикалық эластомер.
- Қалыңдығы 0,5 мм мыс өткізгіштер
- Кабельдің номиналды қимасы: 11,0 х 6,0 мм
- Ең аз иілу радиусы: 35 мм
- Монтаждаудың ең төменгі температурасы: -25 °С
- Максималды жұмыс температурасы: 65°С
- Кернеусіз максималды температура: 85°С
Кабельдің желілік қуатының қоршаған орта температурасына тәуелділігінің графигі.
17КСТМ жылу оқшаулағыш астындағы құбырда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Теплолюкс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылыту кабелінің түрі | Өзін-өзі реттейтін |
| Максималды қуат | 17 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Минималды иілу радиусы | 45 мм |
| Кабель ұзындығы | 150 м |
| Кабель диаметрі | 8 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -80 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 85 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -25 град. |
| Оқшаулау | Тігілген полиэтилен |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | суағарлар мен шатырларды жылыту, Су құбырын жылыту, Құбырлар мен құбыржолдарды жылыту, Резервуарлар мен ыдыстарды жылыту |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түрі | Нагревательный кабель |
- Бағасы: 1 700 ₸/м
- Қаптау тәсілі: Катушка











