Өздігінен реттелетін жылыту кабелі 30КСТМ2-Т
Топ продаж

1 500 ₸/м
- Қолжетімді емес
- Коды:30КСТМ2-Т
+7 (727) 327-29-99
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
КСТМ - бұл суық мезгілде құбырларды, су шүмектерін, резервуарларды, клапандарды, ғимараттар мен құрылыстардың шатыры мен дренаждық жүйелерінің барлық элементтерін қатып қалудан қорғауға арналған өздігінен реттелетін жылыту кабелі (Арнайы жүйелер мен технологиялар ЖШС шығарған). ҚТМ негізі жартылай өткізгіш матрица болып табылады, оның ішінде екі өткізгіш мыс өткізгіштер орналасқан. Жылудың бөлінуі жартылай өткізгіш матрицада жүреді, оның кедергісі бетінің температурасына байланысты, бұл өзін-өзі реттеу әсерін қамтамасыз етеді (температура жоғарылаған сайын матрицаның кедергісі артады, жылу диссипациясы төмендейді және керісінше). Токтың параллель қосылу схемасы кабельді кез келген ұзындықта кесуге мүмкіндік береді. Бұл жобалау мен орнатуды жеңілдетеді. Кабельді жергілікті талаптарға байланысты құрылыс алаңында барабаннан тікелей кесуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Теплолюкс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылыту кабелінің түрі | Өзін-өзі реттейтін |
| Максималды қуат | 30 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Минималды иілу радиусы | 45 мм |
| Кабель ұзындығы | 100 м |
| Кабель диаметрі | 8 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -65 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 85 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -5 град. |
| Оқшаулау | Фторополимер |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | суағарлар мен шатырларды жылыту, Су құбырын жылыту, Құбырлар мен құбыржолдарды жылыту, Резервуарлар мен ыдыстарды жылыту |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түрі | Нагревательный кабель |
- Бағасы: 1 500 ₸/м








