Raychem RAYCHEM 12ХTV2-CT өздігінен реттелетін кабель (АҚШ)

бастап 11 000 ₸/м
- Бар
- Коды:12ХTV2-CT
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
RAYCHEM 12ХTV2-CT (АҚШ) өздігінен реттелетін жылыту кабелі булануға ұшырамайтын заттарды қатып қалудан қорғауға арналған. Параллель типті жылыту кабельдері құбырлар мен резервуарларды қатып қалудан қорғау үшін қолданылады.
Аймақтардың жіктелуі:
Жарылғыш, 1-сынып, 2-сынып (газ), 21-сынып, 22-сынып (шаң);
Қалыпты.
Жылытылатын беттің түрі:
Көміртекті болат;
Тот баспайтын болат;
Боялған немесе боялмаған металл;
Пластик.
Химиялық төзімділік:
Органикалық коррозиялық орталар үшін 1СТ типті (сыртқы фторполимерлі қабықшасы бар) пайдалану ұсынылады.;
Әлсіз бейорганикалық ерітінділер үшін 1CR түрін (модификацияланған полиолефиннің сыртқы қабығымен) пайдалану ұсынылады.;
Коррозиялық органикалық және коррозиялық орталарда қолдану мәселелері бойынша кеңес сұраңыз.
Сертификаттау:
Жылыту кабельдері PTB, BASEEFA, Ресей Мемлекеттік техникалық қадағалау, Беларусь Проматомнадзоры, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі, Украина Мемлекеттік техникалық қадағалау органдарының 1 және 2-сыныптағы жарылғыш аймақтарда пайдалануға рұқсат етілген. BTV жылыту кабельдері кемелерде және жылжымалы теңіз платформаларында DNV сертификатымен (сертификат № E15121) пайдалануға рұқсат етілген, сонымен қатар VDE стандарттарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Raychem |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Жылыту кабелінің түрі | Өзін-өзі реттейтін |
| Максималды қуат | 38 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Минималды иілу радиусы | 60 мм |
| Кабель ұзындығы | 80 м |
| Кабель диаметрі | 10 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 121 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -100 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 250 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -5 град. |
| Оқшаулау | Фторополимер |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | Су құбырын жылыту, Құбырлар мен құбыржолдарды жылыту, Резервуарлар мен ыдыстарды жылыту |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түрі | Нагревательный кабель |
- Бағасы: бастап11 000 ₸/м
- Қаптау тәсілі: Картонная коробка







