Raychem Жылыту төсеніші 2QuickNet 1 м2

Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- Коды:2QuickNet
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Біргеүстіңгі жұқа өздігінен жабысатын төсеніш тұрақты жылыту қуатымен, тікелей плиткалық жабынның астына төсеуге арналған. Елеусіз қалыңдығына байланысты (барлығы 3 мм!), бұл үй-жайларды жөндеуге және жаңартуға арналған ең жақсы шешім.
Жылыту төсеніштері T2QuickNet екі нұсқада қол жетімді: 90 Вт/м2 жақсы оқшауланған едендер үшін, сондай-ақ 160 Вт/м2 қаптаманы жылдам қыздыру немесе одан да жоғары температуралық жайлылық талаптары үшін.
T2QuickNet жылыту төсеніштерін қолдану салалары: қонақ бөлмелері, асүйлер, жуынатын бөлмелер, асханалар, балалар бөлмелері, кіреберістер, консерваториялар.
Еден жабыны: керамикалық плитка, табиғи тас.
Кедір-бұдыр еден: цемент төсемі, гипсокартон, гипсокартон, тақта.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! T2QuickNet-160 төсеніштерін тақтаның негізінде пайдалануға болмайды.
- қалыңдығы небәрі 3 мм! Плитаның қалыңдығын қоса алғанда, бетті көтерудің максималды биіктігі 15 мм-ден аспайды
- өздігінен жабысатын тормен және төсеніш өлшемдерінің үлкен таңдауымен оңай және жылдам орнату
- жылыту кабелінің екі ядролы конструкциясы арқасында термостатқа тек бір "суық кіріс" кабелін қосу қажет
- кіріктірілген еденді жылыту үшін өте қолайлы, керамикалық плиткаларға арналған желімге немесе еден жабынының астындағы төсемге төсеуге арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Raychem |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Жылыту кабелінің түрі | Резистивті |
| Максималды қуат | 20 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Минималды иілу радиусы | 20 мм |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Кабель диаметрі | 5 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 60 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -5 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оқшаулау | Тігілген полиэтилен |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | Су құбырын жылыту, суағарлар мен шатырларды жылыту, Резервуарлар мен ыдыстарды жылыту, Құбырлар мен құбыржолдарды жылыту, Мұздатқыштардың еденін жылыту, Жылы еден |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


