Жылы едендер ИК үлдір RexVa 80 см.

4 200 ₸/шаршы м
- Бар
+7 (727) 327-29-99
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары технологиялық пленкалы еденді жылыту Ю. Корея. Ламинат, кілем, линолеум үшін мінсіз шешім
- Еденді екі сағатта жылыту
- Инфрақызыл еденді жылыту
- Жылу элементтерінің параллельді құрылымы
- Жылдам және оңай орнату
- Пайдалану кезіндегі үнемділік
- GRIDIRON-S ұшқынға қарсы технологиясы
"Тірі" жылудың денсаулыққа пайдалы бірқатар пайдасы бар. Ұқсас жылыту перзентханалардағы балаларға арналған инкубаторларда, сондай-ақ инфрақызыл сауналарда қолданылады.
Ең жоғары сенімділік: бір жылу элементі істен шыққан жағдайда, қалғандарының барлығы жұмысын жалғастырады. Ауданы 15...20 м2 болатын стандартты бөлмеде пленкалы еденді жылытуды небәрі екі сағатта төсеуге болады. Оның үстіне, ең бастысы, мұндай еденді жылыту бірден пайдалануға дайын.
Пайдалану кезінде электр энергиясының шығындарын үнемдеу кабельдік аналогтармен салыстырғанда 20% -ға жетеді (есебінен
ИҚ жылытудың ерекшеліктері)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexva |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Максималды қуат тұтыну | 220 Вт/м.шаршы |
| Пленка бетіндегі максималды температура | 60 град. |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 100 % |
| Термопленканың балқу температурасы | 120 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| таспаның ені | 500 мм |
| таспаның қалыңдығы | 2 мм |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| қызметі | Еденге арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| өлшем | 50см, 80см, 100см |
| қуат | 220 Вт/м. кв С/м |
- Бағасы: 4 200 ₸/шаршы м
- Қаптау тәсілі: қ. қорап







