Қыздырғыш үлдірге арналған монтаждық клиптер

300 ₸/шаршы м
- Бар
- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Қысқыштар электр сымдарын пленканың мыс шинасына сенімді электрлік қосу үшін қажет.
Қысқыш (қысқыш) мыс шинамен тікелей жанасатын қыздырғыш пленканың қорғаныш оқшаулау қабатының арасына енгізіледі.
Қысқыштармен қысылғаннан кейін қыстырғыш бекітіледі - қысылады.
Артқы жағынан қысқышқа электр сымы салынып, сонымен қатар қысылады.
Еден жылытқышының қызмет ету мерзімі қыстырғыш пен мыс шинаның қосылымының сенімділігіне байланысты.
Жоғары технологиялық пленкалы еденді жылыту Ю. Корея. Ламинат, кілем, линолеум үшін мінсіз шешім
- Еденді екі сағатта жылыту
- Инфрақызыл еденді жылыту
- Жылу элементтерінің параллельді құрылымы
- Жылдам және оңай орнату
- Пайдалану кезіндегі үнемділік
- GRIDIRON-S ұшқынға қарсы технологиясы
"Тірі" жылудың денсаулыққа пайдалы бірқатар пайдасы бар. Ұқсас жылыту перзентханалардағы балаларға арналған инкубаторларда, сондай-ақ инфрақызыл сауналарда қолданылады.
Ең жоғары сенімділік: бір жылу элементі істен шыққан жағдайда, қалғандарының барлығы жұмысын жалғастырады. Ауданы 15...20 м2 болатын стандартты бөлмеде пленкалы еденді жылытуды небәрі екі сағатта төсеуге болады. Оның үстіне, ең бастысы, мұндай еденді жылыту бірден пайдалануға дайын.
Пайдалану кезінде электр энергиясының шығындарын үнемдеу кабельдік аналогтармен салыстырғанда 20% -ға жетеді (есебінен
ИҚ жылытудың ерекшеліктері)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexva |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Негізгі | |
| Желінің кернеуі | 220~240 жылы |
| Кепілдік мерзімі | 120 |
| Жиілігі | 50 |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 100 % |
| Үлдірдің қалыңдығы | 2 мм |
| Максималды тұтынылатын қуат | 220 Сс/ш.м. |
| Пленка бетіндегі максималды температура | 60 бұршақ. |
| Термопленканың балқу температурасы | 120 бұршақ. |
| Үлдірдің ені | 500 мм |
| Мақсаты | Еден үшін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| өлшем | 50см, 80см, 100см |
- Бағасы: 300 ₸/шаршы м
- Қаптау тәсілі: қ. қорап







