Өздігінен реттелетін жылыту кабелі HMG-2CR

2 900 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 03 мамыр 2026- +7 (727) 385-33-41Тастак бутик базары 5
- +7 (701) 746-94-33Қойма
- +7 (702) 136-66-66Бөлшек сауда
- +7 (707) 615-00-05Көтерме сатып алу
Өздігінен реттелетін кабельде екі параллель өткізгіш сым бар. Су бұрғыштар мен шатырлардан мұзды кетіруге арналған жылыту кабелі
Арықтар мен нөсер суларын жылытуға арналған өздігінен реттелетін кабельде екі параллель өткізгіш өткізгіш бар. Өткізгіш өткізгіштер өздігінен реттелетін жартылай өткізгіш матрицамен қоршалған, онда жылу бөлінеді.
Алмэкс кореялық өндірушілердің өздігінен реттелетін жылыту кабелін ұсынады. Кореялық компания құрылыс индустриясы үшін өздігінен реттелетін жылыту кабельдерінің кең ауқымын шығарады. Бұл ыстық және суық сумен жабдықтауға арналған жылу кабельдері, судың кері айналымы бар жүйелердегі артық байланыстан бас тартуға мүмкіндік береді, суағарлар мен құбырларды қатып қалудан тиімді қорғауға арналған кабельдер, сондай-ақ шатырды жылытуға арналған өздігінен реттелетін кабель және канализациялық жылыту жүйелері, еденді жылыту, ашық алаңдарды жылыту.
Қыс мезгілінде суағарлар мен құбырлар қатып қалу қаупі бар аймақта болады. Көбінесе төмен температурада әдеттегі жылу оқшаулау жеткіліксіз және құбырларды жылытудың қосымша схемалары қажет. Бұл жағдайда ең жақсы нұсқа – су төгетін құбырлардың ішіне де, сыртына да орнатуға болатын өздігінен реттелетін кабель. Өздігінен реттелетін жылыту кабелі қажетті температураны өздігінен ұстап тұрады, сенімді жылытуды және конденсаттан қорғауды қамтамасыз етеді.
Өздігінен реттелетін кабельді пайдалану ағынды суларды жылыту ең тиімді болады.
Кепілдендірілген мерзім өздігінен реттелетін жылыту кабелінің жұмысы кем дегенде 20 жыл. Төзімді бола отырып, өздігінен реттелетін жылыту кабелі жүйеге техникалық қызмет көрсету шығындарын бірнеше рет үнемдей отырып, өзін-өзі ақтайды. 20-30 см төсеу қадамын қолдана отырып, 1 шаршы метрге тек 4 метр өздігінен реттелетін кабель қажет екенін анықтау қиын емес. м.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ML&H |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Жылыту кабелінің түрі | Өзін-өзі реттейтін |
| Максималды қуат | 40 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Минималды иілу радиусы | 50 мм |
| Кабель ұзындығы | 150 м |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -100 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 100 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -5 град. |
| Оқшаулау | Фторополимер |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | Резервуарлар мен ыдыстарды жылыту |
| Кепілдік мерзімі | 180 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| қуат | 40 С/м |
- Бағасы: 2 900 ₸/м









